Vento 1.9

900 €
Општи информации
Наслов
Vento 1.9
Број на оглас
610510
Општина
Скопје
Регистрација
Македонска
Можна замена
Да
Телефон за контакт
Објавено
04.02.2019
Дополнителни информации
Опис:
Vento 1.9 obicen dizel godina 93 registriren zimski gumi servis praen moze zamena cena 900 ero tel 079 223 830
Технички податоци
Марка
Volkswagen
Модел
Vento
Произведено
1993
Гориво
Дизел
Зафатнина
1.900 cm3
Менувач
Рачен
Погон на тркала
Преден (FWD)
Број на врати
4/5
Каросерија
Седан
 • Зачувај како PDF Зачувај како PDF
 • Пријави злоупотреба Откажи ја пријавата
  • Моментален рејтинг: 0
  • Вкупно гласови: 0
 • Вкупно прегледи: 51

Огласи за споредба

  Немате огласи за споредба.
  Одберете вид на злоупотреба или кликнете на "Друго" за да испратите сопствен коментар
  Се вчитува...
  Дали сте сигурни дека сакате да ја откажете Вашата пријава?
  Најави се
  Корисничко име
  Лозинка
  Ја заборавивте лозинката? Remind