Volkswagen passat 1.9 tdi

2.300 €
Општи информации
Наслов
Volkswagen passat 1.9 tdi
Број на оглас
734982
Општина
Прилеп
Регистрација
Македонска
Можна замена
Да
Телефон за контакт
Објавено
24.02.2019
Дополнителни информации
Опис:
Napraven servis vo top sostojba pali vozi mozi i zamena za pomalo vozilo opel corsa ili polo
Технички податоци
Марка
Volkswagen
Модел
Passat
Произведено
1998
Километража
350.000 km
Гориво
Дизел
Силина
103 KW
Зафатнина
1.900 cm3
Менувач
Рачен
Погон на тркала
Преден (FWD)
Боја
Црна
Број на врати
4/5
Каросерија
Караван
 • Зачувај како PDF Зачувај како PDF
 • Пријави злоупотреба Откажи ја пријавата
  • Моментален рејтинг: 0
  • Вкупно гласови: 0
 • Вкупно прегледи: 58

Огласи за споредба

  Немате огласи за споредба.
  Одберете вид на злоупотреба или кликнете на "Друго" за да испратите сопствен коментар
  Се вчитува...
  Дали сте сигурни дека сакате да ја откажете Вашата пријава?
  Најави се
  Корисничко име
  Лозинка
  Ја заборавивте лозинката? Remind