Volvo S40 2.0

5.300 €
Општи информации
Наслов
Volvo S40 2.0
Број на оглас
117335
Општина
Скопје
Регистрација
Македонска
Можна замена
Да
Телефон за контакт
Објавено
24.02.2019
Дополнителни информации
Опис:
Prodavam volvo s40 2.0 2005 god. 136 ks
Volvoto e idealno nema nikakva maana za poveke informacii na telefon

Moze zamena za kamion so moja doplata

Bako 078/355-792
Технички податоци
Марка
Volvo
Модел
S40
Произведено
2005
Километража
150.000 km
Гориво
Дизел
Силина
136 KS
Зафатнина
2.000 cm3
Менувач
Рачен
Погон на тркала
Преден (FWD)
Боја
Сива
Број на врати
4/5
Каросерија
Седан
 • Зачувај како PDF Зачувај како PDF
 • Пријави злоупотреба Откажи ја пријавата
  • Моментален рејтинг: 0
  • Вкупно гласови: 0
 • Вкупно прегледи: 86

Огласи за споредба

  Немате огласи за споредба.
  Одберете вид на злоупотреба или кликнете на "Друго" за да испратите сопствен коментар
  Се вчитува...
  Дали сте сигурни дека сакате да ја откажете Вашата пријава?
  Најави се
  Корисничко име
  Лозинка
  Ја заборавивте лозинката? Remind