Volvo V50 2008

5.000 €
Општи информации
Наслов
Volvo V50 2008
Број на оглас
193234
Општина
Скопје
-
Центар
Регистрација
Македонска
Можна замена
Да
Телефон за контакт
Објавено
05.03.2019
Дополнителни информации
Опис:
Voziloto e vo odlicna sostojba ima.pominato 225000km registrirano e do 30.12.2019 so zelen karton. Motor D5 2.4 132kw avtomatik , redivno servisiran vo volovo servis, dvozonski klimatronik, kozni sedista , senzori za dozd i svetlla... mozna e zamena samo so vozilo so avtomatski menuvac.
Технички податоци
Марка
Volvo
Модел
V50
Произведено
2008
Километража
225.000 km
Гориво
Дизел
Силина
132 KW
Зафатнина
2.400 cm3
Менувач
Автоматски
Погон на тркала
Преден (FWD)
Боја
Сребрена
Број на врати
4/5
Каросерија
Караван
Опрема
Аудио
 • CD/MP3 Player
 • DVD Player
 • Појачало
 • Вуфер
Безбедност
 • ABS
 • ESP
 • Воздушни - предни
 • Воздушни - задни
 • Воздушни - странични
 • Алармен систем
 • Паркинг сензори
 • Паркинг камера
 • Сензор за притисок
Комфор
 • Електрични ретровизори
 • Ксенон светла
 • Старт/Стоп функција
 • Навигација
 • Греење на ретровизори
 • Кожен волан
 • Греење на волан
 • Греење на седишта
 • Централно далечинско
 • Борд компјутер
 • Темпомат
 • Спортски седишта
Прозорци
 • Предни електрични
 • Задни електрични
 • Предни затемнети
 • Задни затемнети
 • Блиндирани
Дополнителна опрема
 • Алуминиумски бандажи
 • Панорамски кров
 • Кровен куфер
 • Кука за влечење
 • Спортски спојлери
 • Чип тјунинг
 • Зачувај како PDF Зачувај како PDF
 • Пријави злоупотреба Откажи ја пријавата
  • Моментален рејтинг: 0
  • Вкупно гласови: 0
 • Вкупно прегледи: 178

Огласи за споредба

  Немате огласи за споредба.
  Одберете вид на злоупотреба или кликнете на "Друго" за да испратите сопствен коментар
  Се вчитува...
  Дали сте сигурни дека сакате да ја откажете Вашата пријава?
  Најави се
  Корисничко име
  Лозинка
  Ја заборавивте лозинката? Remind