VW BEETLE BUBA

2.799 €
Општи информации
Наслов
VW BEETLE BUBA
Број на оглас
162303
Општина
Струмица
Регистрација
Македонска
Телефон за контакт
Објавено
21.02.2019
Дополнителни информации
Опис:
vo pefektna sostojba moze da se vidi i proba vo sekoe vreme za poveke informacii barajte me
Технички податоци
Марка
Volkswagen
Модел
Beetle
Произведено
2000
Километража
190.000 km
Гориво
Дизел
Силина
90 KS
Менувач
Рачен
Погон на тркала
Преден (FWD)
Боја
Црвена
Број на врати
2/3
Каросерија
Мало градско возило
 • Зачувај како PDF Зачувај како PDF
 • Пријави злоупотреба Откажи ја пријавата
  • Моментален рејтинг: 0
  • Вкупно гласови: 0
 • Вкупно прегледи: 73

Огласи за споредба

  Немате огласи за споредба.
  Одберете вид на злоупотреба или кликнете на "Друго" за да испратите сопствен коментар
  Се вчитува...
  Дали сте сигурни дека сакате да ја откажете Вашата пријава?
  Најави се
  Корисничко име
  Лозинка
  Ја заборавивте лозинката? Remind