VW BORA 1.9 TDI

2.650 €
Општи информации
Наслов
VW BORA 1.9 TDI
Број на оглас
123370
Општина
Крива Паланка
Регистрација
Македонска
Телефон за контакт
Објавено
14.02.2019
Дополнителни информации
Опис:
KOLATA E SO FUL OPREMA
KLIMAAA ELEKTRIKAAA
CENTRANO SERVISS NOVI ZIMSKI GUMI
078 250 142 i cela godina e regestrirana
Технички податоци
Марка
Volkswagen
Модел
Bora
Произведено
2000
Километража
190.000 km
Гориво
Дизел
Силина
90 KS
Зафатнина
1.900 cm3
Менувач
Рачен
Погон на тркала
Преден (FWD)
Боја
Сина
Број на врати
4/5
Каросерија
Седан
 • Зачувај како PDF Зачувај како PDF
 • Пријави злоупотреба Откажи ја пријавата
  • Моментален рејтинг: 0
  • Вкупно гласови: 0
 • Вкупно прегледи: 89

Огласи за споредба

  Немате огласи за споредба.
  Одберете вид на злоупотреба или кликнете на "Друго" за да испратите сопствен коментар
  Се вчитува...
  Дали сте сигурни дека сакате да ја откажете Вашата пријава?
  Најави се
  Корисничко име
  Лозинка
  Ја заборавивте лозинката? Remind