VW CADDY 1.9TDI 2006

4.300 €
Општи информации
Наслов
VW CADDY 1.9TDI 2006
Број на оглас
481260
Општина
Радовиш
Регистрација
Македонска
Телефон за контакт
Објавено
07.02.2019
Дополнителни информации
Опис:
VW CADDY 1.9TDI 105KS 2006GOD
-ABS
-ESP
-ELEKTRIKA NA PROZORI
-KLIMA
-5BRIZNSKI MENUVAC
-4 SEDISTA
-CD/MP3
-DALECINSKO ZAKLUCUVANJE
-4NOVI GUMI
-KOLATA E VO MNOGU DOBRA SOSTOJBA, REDOVNA SERVISIRANA...MOZE DA SE VIDE I PROBA VO SEKOE VREME

CENA;4300

TEL;078405388/078244464
Технички податоци
Марка
Volkswagen
Модел
Caddy
Произведено
2006
Гориво
Дизел
Силина
77 KW
Менувач
Рачен
Погон на тркала
Преден (FWD)
Боја
Бела
Број на врати
4/5
Каросерија
Караван
Опрема
Аудио
 • CD/MP3 Player
 • DVD Player
 • Појачало
 • Вуфер
Безбедност
 • ABS
 • ESP
 • Воздушни - предни
 • Воздушни - задни
 • Воздушни - странични
 • Алармен систем
 • Паркинг сензори
 • Паркинг камера
 • Сензор за притисок
Комфор
 • Електрични ретровизори
 • Ксенон светла
 • Старт/Стоп функција
 • Навигација
 • Греење на ретровизори
 • Кожен волан
 • Греење на волан
 • Греење на седишта
 • Централно далечинско
 • Борд компјутер
 • Темпомат
 • Спортски седишта
Прозорци
 • Предни електрични
 • Задни електрични
 • Предни затемнети
 • Задни затемнети
 • Блиндирани
Дополнителна опрема
 • Алуминиумски бандажи
 • Панорамски кров
 • Кровен куфер
 • Кука за влечење
 • Спортски спојлери
 • Чип тјунинг
 • Зачувај како PDF Зачувај како PDF
 • Пријави злоупотреба Откажи ја пријавата
  • Моментален рејтинг: 0
  • Вкупно гласови: 0
 • Вкупно прегледи: 226

Огласи за споредба

  Немате огласи за споредба.
  Одберете вид на злоупотреба или кликнете на "Друго" за да испратите сопствен коментар
  Се вчитува...
  Дали сте сигурни дека сакате да ја откажете Вашата пријава?
  Најави се
  Корисничко име
  Лозинка
  Ја заборавивте лозинката? Remind