VW Caddy

2.000 €
Општи информации
Наслов
VW Caddy
Број на оглас
157157
Општина
Скопје
-
Карпош
Регистрација
Македонска
Можна замена
Да
Телефон за контакт
Објавено
24.02.2019
Дополнителни информации
Опис:
Kolata ja imam veke 12 godini I e koristena za svoi familijarni potrebi. Servisirana I registrirano do 11 2019. Novi zimski gumi ( predni) I set bandashi so letni gumi. Vo odlicna tehnicka sostojba so nekolku kozmeticki zabeleshki. Prva fabricna boja. Mozno e zamena so moja doplata za Seat Leon altea Toledo wv golf 5 pasat Touran nad 2003 so moja doplata.
Технички податоци
Марка
Volkswagen
Модел
Caddy
Произведено
1996
Километража
290.000 km
Гориво
Дизел
Силина
47 KW
Зафатнина
1.900 cm3
Менувач
Рачен
Погон на тркала
Преден (FWD)
Боја
Црвена
Број на врати
2/3
Каросерија
Моноволумен
Опрема
Аудио
 • CD/MP3 Player
 • DVD Player
 • Појачало
 • Вуфер
Дополнителна опрема
 • Алуминиумски бандажи
 • Панорамски кров
 • Кровен куфер
 • Кука за влечење
 • Спортски спојлери
 • Чип тјунинг
 • Зачувај како PDF Зачувај како PDF
 • Пријави злоупотреба Откажи ја пријавата
  • Моментален рејтинг: 0
  • Вкупно гласови: 0
 • Вкупно прегледи: 154

Огласи за споредба

  Немате огласи за споредба.
  Одберете вид на злоупотреба или кликнете на "Друго" за да испратите сопствен коментар
  Се вчитува...
  Дали сте сигурни дека сакате да ја откажете Вашата пријава?
  Најави се
  Корисничко име
  Лозинка
  Ја заборавивте лозинката? Remind