VW Fox 1.4 tdi 2005g

2.700 €
Општи информации
Наслов
VW Fox 1.4 tdi 2005g
Број на оглас
144948
Општина
Штип
Регистрација
Македонска
Можна замена
Да
Телефон за контакт
Објавено
13.03.2019
Дополнителни информации
Опис:
Se prodava VW fox 1.4 tdi 2005g reg.do 11mesec so klima vo odlicna sostojba moze zamena za kola so 4 vrati
Технички податоци
Марка
Volkswagen
Модел
Fox
Произведено
2005
Гориво
Дизел
Менувач
Рачен
 • Зачувај како PDF Зачувај како PDF
 • Пријави злоупотреба Откажи ја пријавата
  • Моментален рејтинг: 0
  • Вкупно гласови: 0
 • Вкупно прегледи: 123

Огласи за споредба

  Немате огласи за споредба.
  Одберете вид на злоупотреба или кликнете на "Друго" за да испратите сопствен коментар
  Се вчитува...
  Дали сте сигурни дека сакате да ја откажете Вашата пријава?
  Најави се
  Корисничко име
  Лозинка
  Ја заборавивте лозинката? Remind