VW Fox 1.4 TDI

2.800 €
Општи информации
Наслов
VW Fox 1.4 TDI
Број на оглас
205667
Општина
Прилеп
Регистрација
Македонска
Телефон за контакт
Објавено
25.02.2019
Дополнителни информации
Опис:
Vw Fox 1.4 TDI 75ks 2005 god .Kolata e vo odlicna sostojba so mnogu mala potrosuvacka ,servisirana komplet,4 novi gumi (zimski),klima(ispravna),plateno e se do registracija.Moze proverka kaj sakate.Cenata ne e fiksna dogovor na lice mesto.Moze da se proba i vidi vo sekoe vreme.
Технички податоци
Марка
Volkswagen
Модел
Fox
Произведено
2005
Километража
170.000 km
Гориво
Дизел
Силина
75 KS
Зафатнина
1.400 cm3
Менувач
Рачен
Погон на тркала
Преден (FWD)
Боја
Темносина (Тегет)
Број на врати
2/3
Каросерија
Мало градско возило
 • Зачувај како PDF Зачувај како PDF
 • Пријави злоупотреба Откажи ја пријавата
  • Моментален рејтинг: 0
  • Вкупно гласови: 0
 • Вкупно прегледи: 77

Огласи за споредба

  Немате огласи за споредба.
  Одберете вид на злоупотреба или кликнете на "Друго" за да испратите сопствен коментар
  Се вчитува...
  Дали сте сигурни дека сакате да ја откажете Вашата пријава?
  Најави се
  Корисничко име
  Лозинка
  Ја заборавивте лозинката? Remind