VW GOLF 1.6 FSI 6 BRZ

4.000 €
Општи информации
Наслов
VW GOLF 1.6 FSI 6 BRZ
Број на оглас
744815
Општина
Гостивар
Регистрација
Македонска
Телефон за контакт
Објавено
21.02.2019
Дополнителни информации
Опис:
UVOZ OD SVAJCARIA
REGISTRIRANO
PROIZVODENA 12.012.2003
KILOMTERI 204.000 KM
MOTOR 1.6 FSI 77 KW - 105 KS
6 STEPEN MANUELEN MENUVAC
OD ORPEMA IMA
KLIMA
TEMPOMAT
ELKTRIKA NA STAKLA
ELEKTRIKA NA RETROVIZORI
SVETLA ZA MAGLA
SENZOR ZA DOZD
ALUMINIUMSKI BANDASI SO 4 NOVI ZIMSKI GUMI

VOZILOTO E EKSTRA SOCUVANO SO IDEALEN MOTOR, BEZ NIKAKVI ZABELESKI !!
2 ORIGINALNI KLUCA
ORGINALNA SERVISNA HISTORIA
100% GARANCIJA ZA KILOMETRI
PERFEKTNA SOSTOJBA
Технички податоци
Марка
Volkswagen
Модел
Golf V
Произведено
2003
Километража
190.000 km
Гориво
Бензин
Силина
105 KS
Зафатнина
1.600 cm3
Менувач
Рачен
Погон на тркала
Преден (FWD)
Боја
Сива
Број на врати
4/5
Каросерија
Хечбек
Опрема
Комфор
 • Електрични ретровизори
 • Ксенон светла
 • Старт/Стоп функција
 • Навигација
 • Греење на ретровизори
 • Кожен волан
 • Греење на волан
 • Греење на седишта
 • Централно далечинско
 • Борд компјутер
 • Темпомат
 • Спортски седишта
Прозорци
 • Предни електрични
 • Задни електрични
 • Предни затемнети
 • Задни затемнети
 • Блиндирани
Дополнителна опрема
 • Алуминиумски бандажи
 • Панорамски кров
 • Кровен куфер
 • Кука за влечење
 • Спортски спојлери
 • Чип тјунинг
 • Зачувај како PDF Зачувај како PDF
 • Пријави злоупотреба Откажи ја пријавата
  • Моментален рејтинг: 0
  • Вкупно гласови: 0
 • Вкупно прегледи: 87

Огласи за споредба

  Немате огласи за споредба.
  Одберете вид на злоупотреба или кликнете на "Друго" за да испратите сопствен коментар
  Се вчитува...
  Дали сте сигурни дека сакате да ја откажете Вашата пријава?
  Најави се
  Корисничко име
  Лозинка
  Ја заборавивте лозинката? Remind