VW GOLF 4 1.8 PLIN

2.250 €
Општи информации
Наслов
VW GOLF 4 1.8 PLIN
Број на оглас
993055
Општина
Кавадарци
Регистрација
Македонска
Телефон за контакт
Објавено
21.03.2019
Дополнителни информации
Опис:
FULL OPREMA
REGISTRIRANA SO ZELEN KARTON
PLIN DIZNA SO ATEST
FOLII NA STAKLO SO ATEST
4 NOVI GUMI
PRED 8000KM SMENETO:POTISN,LAMELA,DRUG LAGER I ZADNI DISKOVI.
KOLATA E STAKLO.
BEZ VLOG PO NEA.
Технички податоци
Марка
Volkswagen
Модел
Golf IV
Произведено
1998
Километража
270.000 km
Гориво
Бензин/Плин
Силина
92 KW
Зафатнина
1.800 cm3
Менувач
Рачен
Погон на тркала
Преден (FWD)
Боја
Сина
Број на врати
4/5
Каросерија
Хечбек
Опрема
Аудио
 • CD/MP3 Player
 • DVD Player
 • Појачало
 • Вуфер
Безбедност
 • ABS
 • ESP
 • Воздушни - предни
 • Воздушни - задни
 • Воздушни - странични
 • Алармен систем
 • Паркинг сензори
 • Паркинг камера
 • Сензор за притисок
Комфор
 • Електрични ретровизори
 • Ксенон светла
 • Старт/Стоп функција
 • Навигација
 • Греење на ретровизори
 • Кожен волан
 • Греење на волан
 • Греење на седишта
 • Централно далечинско
 • Борд компјутер
 • Темпомат
 • Спортски седишта
Прозорци
 • Предни електрични
 • Задни електрични
 • Предни затемнети
 • Задни затемнети
 • Блиндирани
Дополнителна опрема
 • Алуминиумски бандажи
 • Панорамски кров
 • Кровен куфер
 • Кука за влечење
 • Спортски спојлери
 • Чип тјунинг
 • Зачувај како PDF Зачувај како PDF
 • Пријави злоупотреба Откажи ја пријавата
  • Моментален рејтинг: 0
  • Вкупно гласови: 0
 • Вкупно прегледи: 142

Огласи за споредба

  Немате огласи за споредба.
  Одберете вид на злоупотреба или кликнете на "Друго" за да испратите сопствен коментар
  Се вчитува...
  Дали сте сигурни дека сакате да ја откажете Вашата пријава?
  Најави се
  Корисничко име
  Лозинка
  Ја заборавивте лозинката? Remind