VW GOLF 4 1.9 TDI 90KS / 66KW 2001god.

2.800 €
Општи информации
Наслов
VW GOLF 4 1.9 TDI 90KS / 66KW 2001god.
Број на оглас
205870
Општина
Скопје
-
Центар
Регистрација
Македонска
Можна замена
Не
Телефон за контакт
Објавено
05.07.2019
Дополнителни информации
Опис:
VW GOLF 4 1.9 TDI 90KS / 66KW 2001god.

Proizveden 2001 godia
Vo odlicna sostojba, servisiran i redovno odrzuvan,
Novi 4 guumi (16")205/55r16
- Aluminumski bandazi (16") DEZENT
- So klima - Klimatronik
- ESP sistem protiv prolizguvanje
- ABS
- Airbag
- Multifunkcionalen bord kompjuter (ispraven displej)
- Servo volan
- EL. na stakla
- EL. staklen pokriv
- Fabricko radio
- Parking senzori

Vo odlicna sostojba, mala potrosuvacka, sekojdnevno se koristi, nema problemi, bez javuvanja za zamena,

cena 3.000eur > 2800eur
kontakt +38975913737
Технички податоци
Марка
Volkswagen
Модел
Golf IV
Произведено
2001
Километража
250.000 km
Гориво
Дизел
Силина
66 KW
Зафатнина
1.900 cm3
Менувач
Рачен
Погон на тркала
Преден (FWD)
Боја
Бела
Број на врати
4/5
Каросерија
Хечбек
Опрема
Аудио
 • CD/MP3 Player
 • DVD Player
 • Појачало
 • Вуфер
Безбедност
 • ABS
 • ESP
 • Воздушни - предни
 • Воздушни - задни
 • Воздушни - странични
 • Алармен систем
 • Паркинг сензори
 • Паркинг камера
 • Сензор за притисок
Комфор
 • Електрични ретровизори
 • Ксенон светла
 • Старт/Стоп функција
 • Навигација
 • Греење на ретровизори
 • Кожен волан
 • Греење на волан
 • Греење на седишта
 • Централно далечинско
 • Борд компјутер
 • Темпомат
 • Спортски седишта
Прозорци
 • Предни електрични
 • Задни електрични
 • Предни затемнети
 • Задни затемнети
 • Блиндирани
Дополнителна опрема
 • Алуминиумски бандажи
 • Панорамски кров
 • Кровен куфер
 • Кука за влечење
 • Спортски спојлери
 • Чип тјунинг
 • Зачувај како PDF Зачувај како PDF
 • Пријави злоупотреба Откажи ја пријавата
  • Моментален рејтинг: 0
  • Вкупно гласови: 0
 • Вкупно прегледи: 135

Огласи за споредба

  Немате огласи за споредба.
  Одберете вид на злоупотреба или кликнете на "Друго" за да испратите сопствен коментар
  Се вчитува...
  Дали сте сигурни дека сакате да ја откажете Вашата пријава?
  Најави се
  Корисничко име
  Лозинка
  Ја заборавивте лозинката? Remind