VW GOLF 4 1.9TDI 150KS 2002god

3.450 €
Општи информации
Наслов
VW GOLF 4 1.9TDI 150KS 2002god
Број на оглас
816274
Општина
Скопје
Регистрација
Македонска
Телефон за контакт
Објавено
06.02.2019
Дополнителни информации
Опис:
Golf 4 1.9 tdi 150ks 6 brzini highline 2002 godina
registriran do 09.2019 od oprema poseduva
-klimatronik
-bord
-reccaro sedista
-trokrak volan
-Elektrika na site prozori
-6 stepen mejnac
-3 kluca
-ESP
-16 aluminski bandazi so zimski gumi
centralno zaklucuvanje so alarm
cena:3450
Tel:078462557
Технички податоци
Марка
Volkswagen
Модел
Golf V
Произведено
2002
Гориво
Дизел
Силина
150 KS
Зафатнина
1.900 cm3
Менувач
Рачен
Погон на тркала
Преден (FWD)
Боја
Сребрена
Број на врати
4/5
Каросерија
Хечбек
 • Зачувај како PDF Зачувај како PDF
 • Пријави злоупотреба Откажи ја пријавата
  • Моментален рејтинг: 0
  • Вкупно гласови: 0
 • Вкупно прегледи: 111

Огласи за споредба

  Немате огласи за споредба.
  Одберете вид на злоупотреба или кликнете на "Друго" за да испратите сопствен коментар
  Се вчитува...
  Дали сте сигурни дека сакате да ја откажете Вашата пријава?
  Најави се
  Корисничко име
  Лозинка
  Ја заборавивте лозинката? Remind