VW GOLF 5 1.9 TDI 105 KS TOUR 2007 G

5.199 €
Општи информации
Наслов
VW GOLF 5 1.9 TDI 105 KS TOUR 2007 G
Број на оглас
108037
Општина
Гостивар
Регистрација
Македонска
Можна замена
Не
Телефон за контакт
Објавено
15.02.2019
Дополнителни информации
Опис:
———-PERFEKTNO VOZILO VO FABRICKA SOSTOJBA BEZ NIKAKOV PROBLEM———-
078427074

SE PRODAVA VW GOLF 5 1.9 TDI 105 KS 77 KW 2007 GODINA VO SITE DOKUMENTI I NA SITE STAKLA ISTI BROEVI!!
-TOUR VERZIJA
-ZIMSKI GUMI-4
-KLIMATRONIK DVOZONSKI
-BORD KOMPJUTER
-PARKING ZENZORI (FABRICKI)
-ESP
-ABS
-AIRBAGx10
-ELEKTRIKA NA SITE STAKLA
-ELEKTRIKA NA RETROVIZORI
-FABRICKO CD MP3 STEREO
-NASLON ZA RAKA
-TRIKRAK KOZEN VOLAN
-MAGLENKI VO PREDEN BRANIK
-2 ORIGINALNI KLUCA
-SERVISNI DOKUMENTI
I MNOGU DRUGA OPREMA

VOZILOTO E UVEZENO OD ITALIJA PLATENI SE SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA NEMA NIKAKOV PROBLEM SO MOTOR,MENUVAC,ZAMAEC,TURBINA MOZE PROVERKA SO VAS MEHANICAR POSEDUVA SERVISNI DOKUMENTI.

CENA 5200 EVRA NE E FIKSNA BEZ ZAMENI!!!
Технички податоци
Марка
Volkswagen
Модел
Golf V
Произведено
2007
Километража
170.000 km
Гориво
Дизел
Силина
77 KW
Зафатнина
1.900 cm3
Менувач
Рачен
Погон на тркала
Преден (FWD)
Боја
Сина
Број на врати
4/5
Каросерија
Седан
Опрема
Аудио
 • CD/MP3 Player
 • DVD Player
 • Појачало
 • Вуфер
Безбедност
 • ABS
 • ESP
 • Воздушни - предни
 • Воздушни - задни
 • Воздушни - странични
 • Алармен систем
 • Паркинг сензори
 • Паркинг камера
 • Сензор за притисок
Комфор
 • Електрични ретровизори
 • Ксенон светла
 • Старт/Стоп функција
 • Навигација
 • Греење на ретровизори
 • Кожен волан
 • Греење на волан
 • Греење на седишта
 • Централно далечинско
 • Борд компјутер
 • Темпомат
 • Спортски седишта
Прозорци
 • Предни електрични
 • Задни електрични
 • Предни затемнети
 • Задни затемнети
 • Блиндирани
 • Зачувај како PDF Зачувај како PDF
 • Пријави злоупотреба Откажи ја пријавата
  • Моментален рејтинг: 0
  • Вкупно гласови: 0
 • Вкупно прегледи: 359

Огласи за споредба

  Немате огласи за споредба.
  Одберете вид на злоупотреба или кликнете на "Друго" за да испратите сопствен коментар
  Се вчитува...
  Дали сте сигурни дека сакате да ја откажете Вашата пријава?
  Најави се
  Корисничко име
  Лозинка
  Ја заборавивте лозинката? Remind