VW Golf 5 1.9 TDI 2004 godina

4.700 €
Општи информации
Наслов
VW Golf 5 1.9 TDI 2004 godina
Број на оглас
129840
Општина
Струмица
Регистрација
Македонска
Можна замена
Не
Телефон за контакт
Објавено
09.10.2019
Дополнителни информации
Опис:
Vw golf 1.9 tdi 105 Ps godina 2004 183000 km so servisna kniska proverka Po vasa zelba kolata e donesena od germanija so vezene 2000 km na kolata je sve plateno do registracija
Технички податоци
Марка
Volkswagen
Модел
Golf V
Произведено
2004
Километража
183.000 km
Гориво
Дизел
Силина
105 KS
Зафатнина
1.900 cm3
Менувач
Рачен
Погон на тркала
Преден (FWD)
Боја
Сребрена
Број на врати
4/5
Каросерија
Хечбек
 • Зачувај како PDF Зачувај како PDF
 • Пријави злоупотреба Откажи ја пријавата
  • Моментален рејтинг: 0
  • Вкупно гласови: 0
 • Вкупно прегледи: 105

Огласи за споредба

  Немате огласи за споредба.
  Одберете вид на злоупотреба или кликнете на "Друго" за да испратите сопствен коментар
  Се вчитува...
  Дали сте сигурни дека сакате да ја откажете Вашата пријава?
  Најави се
  Корисничко име
  Лозинка
  Ја заборавивте лозинката? Remind