VW GOLF 5 1.9 TDI

5.700 €
Општи информации
Наслов
VW GOLF 5 1.9 TDI
Број на оглас
142618
Општина
Струмица
Регистрација
Македонска
Можна замена
Не
Телефон за контакт
Објавено
08.02.2019
Дополнителни информации
Опис:
Se prodava GOLF 5 1.9 TDI 2005 godina Registracijata vazi so 04.07.2019 so zelen karton

Marka: VW
Model: GOLF 5
Motor: 1.9 TDI ( dizel )
Moknost: 105 KS ( 77 KW )
Godina na proizvodstvo: 2005
5 Brzini
Napraven komplet servis
Kolata e vo perfektna sostojba redovno servisirana maksimalno zacuvana

OPREMA:

*** KLIMATRONIK ***
*** ELEKTRIKA NA STAKLA ***
*** ELEKTRIKA NA RETROVIZOR ***
*** GREACI NA RETROVIZORI ***
*** TEMPOMAT ***
*** BORD KOMPJUTER ***
*** RADIO SO GOLEM 8 INCEN EKRAN ***
*** NAVIGACIJA SO NAJNOVI MAPI , DVA SLOTA ZA USB , SLOT ZA SD CARD , BLUETOOTH ***
*** RIKVERC KAMERA ***
*** NASLON ZA RAKA ***
*** ABS / ESP ***
*** AIRBAGS 8 ***
*** DVA KLUCA ***
Технички податоци
Марка
Volkswagen
Модел
Golf V
Произведено
2005
Километража
238.000 km
Гориво
Дизел
Силина
77 KW
Зафатнина
1.900 cm3
Менувач
Рачен
Погон на тркала
Преден (FWD)
Боја
Темносина (Тегет)
Број на врати
4/5
Каросерија
Седан
Опрема
Аудио
 • CD/MP3 Player
 • DVD Player
 • Појачало
 • Вуфер
Безбедност
 • ABS
 • ESP
 • Воздушни - предни
 • Воздушни - задни
 • Воздушни - странични
 • Алармен систем
 • Паркинг сензори
 • Паркинг камера
 • Сензор за притисок
Комфор
 • Електрични ретровизори
 • Ксенон светла
 • Старт/Стоп функција
 • Навигација
 • Греење на ретровизори
 • Кожен волан
 • Греење на волан
 • Греење на седишта
 • Централно далечинско
 • Борд компјутер
 • Темпомат
 • Спортски седишта
Прозорци
 • Предни електрични
 • Задни електрични
 • Предни затемнети
 • Задни затемнети
 • Блиндирани
 • Зачувај како PDF Зачувај како PDF
 • Пријави злоупотреба Откажи ја пријавата
  • Моментален рејтинг: 0
  • Вкупно гласови: 0
 • Вкупно прегледи: 224

Огласи за споредба

  Немате огласи за споредба.
  Одберете вид на злоупотреба или кликнете на "Друго" за да испратите сопствен коментар
  Се вчитува...
  Дали сте сигурни дека сакате да ја откажете Вашата пријава?
  Најави се
  Корисничко име
  Лозинка
  Ја заборавивте лозинката? Remind