Vw Golf 5 1.9 Tdi 66kw 2005

4.900 €
Општи информации
Наслов
Vw Golf 5 1.9 Tdi 66kw 2005
Број на оглас
431528
Општина
Куманово
Телефон за контакт
Објавено
14.02.2019
Дополнителни информации
Опис:
Vw Golf 5 1.9 Tdi 66kw 2005

God-Viti : 2005, Kw 66 , Km 187....!!!
Plateni site davacki do registracia

Cena 4900 eu

AutoPlac MeMo
070 226 632
Технички податоци
Марка
Volkswagen
Модел
Golf V
Произведено
2005
Километража
187.000 km
Гориво
Дизел
Силина
66 KW
Зафатнина
1.900 cm3
Менувач
Рачен
Погон на тркала
Преден (FWD)
Боја
Сина
Број на врати
4/5
Каросерија
Хечбек
 • Зачувај како PDF Зачувај како PDF
 • Пријави злоупотреба Откажи ја пријавата
  • Моментален рејтинг: 5
  • Вкупно гласови: 1
 • Вкупно прегледи: 237

Огласи за споредба

  Немате огласи за споредба.
  Одберете вид на злоупотреба или кликнете на "Друго" за да испратите сопствен коментар
  Се вчитува...
  Дали сте сигурни дека сакате да ја откажете Вашата пријава?
  Најави се
  Корисничко име
  Лозинка
  Ја заборавивте лозинката? Remind