Vw New Beetle Cabrio 1.9 Tdi

5.650 €
Општи информации
Наслов
Vw New Beetle Cabrio 1.9 Tdi
Број на оглас
171417
Општина
Скопје
Регистрација
Македонска
Телефон за контакт
Објавено
21.02.2019
Дополнителни информации
Опис:
Se prodava mnogu socuvana buba
New beetle cabrio
2006 godina
Uvezena od Germanija
Plateni davacki
128.000 km so servisna kniga
2 kluca so centralno
Senzori za parking
Greaci na sedista
Kozhen salon
I mnogu druga oprema
Kolata e vo perfektna sostojba
Технички податоци
Марка
Volkswagen
Модел
Beetle
Произведено
2006
Километража
120.000 km
Гориво
Дизел
Силина
105 KS
Зафатнина
1.900 cm3
Менувач
Рачен
Погон на тркала
Преден (FWD)
Боја
Црна
Број на врати
2/3
Каросерија
Кабриолет
Опрема
Безбедност
 • ABS
 • ESP
 • Воздушни - предни
 • Воздушни - задни
 • Воздушни - странични
 • Алармен систем
 • Паркинг сензори
 • Паркинг камера
 • Сензор за притисок
Комфор
 • Електрични ретровизори
 • Ксенон светла
 • Старт/Стоп функција
 • Навигација
 • Греење на ретровизори
 • Кожен волан
 • Греење на волан
 • Греење на седишта
 • Централно далечинско
 • Борд компјутер
 • Темпомат
 • Спортски седишта
 • Зачувај како PDF Зачувај како PDF
 • Пријави злоупотреба Откажи ја пријавата
  • Моментален рејтинг: 0
  • Вкупно гласови: 0
 • Вкупно прегледи: 110

Огласи за споредба

  Немате огласи за споредба.
  Одберете вид на злоупотреба или кликнете на "Друго" за да испратите сопствен коментар
  Се вчитува...
  Дали сте сигурни дека сакате да ја откажете Вашата пријава?
  Најави се
  Корисничко име
  Лозинка
  Ја заборавивте лозинката? Remind