VW Pasat 1.9 TDI

2.200 €
Општи информации
Наслов
VW Pasat 1.9 TDI
Број на оглас
362543
Општина
Тетово
Регистрација
Македонска
Можна замена
Да
Телефон за контакт
Објавено
10.02.2019
Дополнителни информации
Опис:
Familjarna kola, socuvana, mala potrosuvacka. Servisiran, zimski gumi.
Moze zamena za Pikap, ima prostor za dogovor so cena.
Registriran do 10 mese 2019.
Hitno!!!
Технички податоци
Марка
Volkswagen
Модел
Passat
Произведено
1999
Километража
200.000 km
Гориво
Дизел
Зафатнина
1.900 cm3
Менувач
Рачен
Погон на тркала
Преден (FWD)
Боја
Сива
Број на врати
4/5
 • Зачувај како PDF Зачувај како PDF
 • Пријави злоупотреба Откажи ја пријавата
  • Моментален рејтинг: 0
  • Вкупно гласови: 0
 • Вкупно прегледи: 96

Огласи за споредба

  Немате огласи за споредба.
  Одберете вид на злоупотреба или кликнете на "Друго" за да испратите сопствен коментар
  Се вчитува...
  Дали сте сигурни дека сакате да ја откажете Вашата пријава?
  Најави се
  Корисничко име
  Лозинка
  Ја заборавивте лозинката? Remind