VW Passat 1.9 tdi

2.999 €
Општи информации
Наслов
VW Passat 1.9 tdi
Број на оглас
191953
Општина
Скопје
Регистрација
Македонска
Телефон за контакт
Објавено
14.02.2019
Дополнителни информации
Опис:
Passat dizel socuvan .mnogu zdrav.
Технички податоци
Марка
Volkswagen
Модел
Passat
Произведено
2003
Километража
200.000 km
Гориво
Дизел
Силина
101 KS
Зафатнина
1.900 cm3
Менувач
Рачен
Погон на тркала
Преден (FWD)
Боја
Темносина (Тегет)
Број на врати
4/5
Каросерија
Седан
 • Зачувај како PDF Зачувај како PDF
 • Пријави злоупотреба Откажи ја пријавата
  • Моментален рејтинг: 0
  • Вкупно гласови: 0
 • Вкупно прегледи: 120

Огласи за споредба

  Немате огласи за споредба.
  Одберете вид на злоупотреба или кликнете на "Друго" за да испратите сопствен коментар
  Се вчитува...
  Дали сте сигурни дека сакате да ја откажете Вашата пријава?
  Најави се
  Корисничко име
  Лозинка
  Ја заборавивте лозинката? Remind