VW Passat 2.0 - 2006 moze i zamena

5.000 €
Општи информации
Наслов
VW Passat 2.0 - 2006 moze i zamena
Број на оглас
838905
Општина
Скопје
-
Чаир
Регистрација
Македонска
Можна замена
Да
Телефон за контакт
Објавено
12.04.2019
Дополнителни информации
Опис:
Se prodava passat 2.0 so 6 brzini manuelen menuvac, 2006 so full oprema klimatronik, tempomat, euro kuka so atest na soobrakajna evidentirano, moze zamena za audi a4, golf4 passat4 ili bora so vasa doplata, kolata e servisirana i registrirana do 01.03.2020 godina
Технички податоци
Марка
Volkswagen
Модел
Passat
Произведено
2006
Километража
250.000 km
Гориво
Дизел
Силина
134 KW
Зафатнина
2.000 cm3
Менувач
Рачен
Погон на тркала
Преден (FWD)
Боја
Сива
Број на врати
4/5
Каросерија
Караван
Опрема
Аудио
 • CD/MP3 Player
 • DVD Player
 • Појачало
 • Вуфер
Безбедност
 • ABS
 • ESP
 • Воздушни - предни
 • Воздушни - задни
 • Воздушни - странични
 • Алармен систем
 • Паркинг сензори
 • Паркинг камера
 • Сензор за притисок
Комфор
 • Електрични ретровизори
 • Ксенон светла
 • Старт/Стоп функција
 • Навигација
 • Греење на ретровизори
 • Кожен волан
 • Греење на волан
 • Греење на седишта
 • Централно далечинско
 • Борд компјутер
 • Темпомат
 • Спортски седишта
Прозорци
 • Предни електрични
 • Задни електрични
 • Предни затемнети
 • Задни затемнети
 • Блиндирани
Дополнителна опрема
 • Алуминиумски бандажи
 • Панорамски кров
 • Кровен куфер
 • Кука за влечење
 • Спортски спојлери
 • Чип тјунинг
 • Зачувај како PDF Зачувај како PDF
 • Пријави злоупотреба Откажи ја пријавата
  • Моментален рејтинг: 0
  • Вкупно гласови: 0
 • Вкупно прегледи: 218

Огласи за споредба

  Немате огласи за споредба.
  Одберете вид на злоупотреба или кликнете на "Друго" за да испратите сопствен коментар
  Се вчитува...
  Дали сте сигурни дека сакате да ја откажете Вашата пријава?
  Најави се
  Корисничко име
  Лозинка
  Ја заборавивте лозинката? Remind