Vw Passat 2.0 Tdi 103kw 8v 2006

4.900 €
Општи информации
Наслов
Vw Passat 2.0 Tdi 103kw 8v 2006
Број на оглас
198686
Општина
Куманово
Телефон за контакт
Објавено
14.02.2019
Дополнителни информации
Опис:
Vw Passat 2.0 Tdi 103kw 8v 2006

God-Viti:2006, Kw: 103 , Km: 255...!!!
Plateni site davacki do registracia

AutoPlac MeMo
070 226 632
Технички податоци
Марка
Volkswagen
Модел
Passat
Произведено
2006
Километража
255.000 km
Гориво
Дизел
Силина
103 KW
Зафатнина
2.000 cm3
Менувач
Рачен
Погон на тркала
Преден (FWD)
Број на врати
4/5
Каросерија
Караван
 • Зачувај како PDF Зачувај како PDF
 • Пријави злоупотреба Откажи ја пријавата
  • Моментален рејтинг: 0
  • Вкупно гласови: 0
 • Вкупно прегледи: 304

Огласи за споредба

  Немате огласи за споредба.
  Одберете вид на злоупотреба или кликнете на "Друго" за да испратите сопствен коментар
  Се вчитува...
  Дали сте сигурни дека сакате да ја откажете Вашата пријава?
  Најави се
  Корисничко име
  Лозинка
  Ја заборавивте лозинката? Remind