VW PASSAT 2.0 TDI 8V

5.990 €
Општи информации
Наслов
VW PASSAT 2.0 TDI 8V
Број на оглас
729865
Општина
Битола
Регистрација
Македонска
Можна замена
Не
Телефон за контакт
Објавено
26.02.2019
Дополнителни информации
Опис:
SE PRODAVA VW PASSAT 2.0 TDI 8V MOTOR HIGHLINE FULL OPREMA 2007 GODINA.
217000 KM
Oprema:
Dvozonski Klimatronik
Greachi na sedishta
Recaro sedishta
MDF original VW Radio navigacija
Elektrika na site stakla
Elektrika na retrovizori
Greachi na retrovizori
Centralno otkluchuvanje i zakluchivanje so dva originalni Klucha
Tempomat
Vebasto
Sistem za protivprolizguvanje
Podvizen Bi Xenon koj se prilagoduva na krivini
Dva para gumi, 4 novi letni gumi so originalni VW bandazi i 4 zimski gumi so chelichni bandazi
Napraven kompleten golem servis pred 6000 km
PASSATOT E VO ODLICHNA SOSTOJBA...VE MOLAM BEZ ZAMENI I PONUDI NA SMESHNI CENI
Dojdete ke vidite za kakva kola stanuva zbor...
Технички податоци
Марка
Volkswagen
Модел
Passat
Произведено
2007
Километража
220.000 km
Гориво
Дизел
Силина
140 KS
Зафатнина
1.968 cm3
Менувач
Рачен
Погон на тркала
Преден (FWD)
Боја
Црна
Број на врати
4/5
Опрема
Аудио
 • CD/MP3 Player
 • DVD Player
 • Појачало
 • Вуфер
Безбедност
 • ABS
 • ESP
 • Воздушни - предни
 • Воздушни - задни
 • Воздушни - странични
 • Алармен систем
 • Паркинг сензори
 • Паркинг камера
 • Сензор за притисок
Комфор
 • Електрични ретровизори
 • Ксенон светла
 • Старт/Стоп функција
 • Навигација
 • Греење на ретровизори
 • Кожен волан
 • Греење на волан
 • Греење на седишта
 • Централно далечинско
 • Борд компјутер
 • Темпомат
 • Спортски седишта
Прозорци
 • Предни електрични
 • Задни електрични
 • Предни затемнети
 • Задни затемнети
 • Блиндирани
Дополнителна опрема
 • Алуминиумски бандажи
 • Панорамски кров
 • Кровен куфер
 • Кука за влечење
 • Спортски спојлери
 • Чип тјунинг
 • Зачувај како PDF Зачувај како PDF
 • Пријави злоупотреба Откажи ја пријавата
  • Моментален рејтинг: 0
  • Вкупно гласови: 0
 • Вкупно прегледи: 118

Огласи за споредба

  Немате огласи за споредба.
  Одберете вид на злоупотреба или кликнете на "Друго" за да испратите сопствен коментар
  Се вчитува...
  Дали сте сигурни дека сакате да ја откажете Вашата пријава?
  Најави се
  Корисничко име
  Лозинка
  Ја заборавивте лозинката? Remind