VW Passat 2.0TDI 140ks 2006g

3.300 €
Општи информации
Наслов
VW Passat 2.0TDI 140ks 2006g
Број на оглас
714170
Општина
Скопје
-
Центар
Регистрација
Странска
Можна замена
Да
Телефон за контакт
Објавено
16.03.2019
Дополнителни информации
Опис:
VW Passat 2.0TDI 140ks 2006g 366000km
Возилото е во одлична состојба,реални километри,има солидна опрема:темпомат,климатроник,греачи на седишта,сензор за дожд,нови летни гуми,2сопственик,увозен од Германија,го поседувам 9г.Има мала потрошувачка и е евтин за одржување,за моторот давам гаранција.Возилото е редовно сервисирано,возено на долги релации,вреди да се види
Технички податоци
Марка
Volkswagen
Модел
Passat
Произведено
2006
Километража
366.000 km
Гориво
Дизел
Силина
140 KS
Зафатнина
2.000 cm3
Менувач
Рачен
Погон на тркала
Преден (FWD)
Боја
Црна
Број на врати
4/5
Каросерија
Караван
Опрема
Аудио
 • CD/MP3 Player
 • DVD Player
 • Појачало
 • Вуфер
Безбедност
 • ABS
 • ESP
 • Воздушни - предни
 • Воздушни - задни
 • Воздушни - странични
 • Алармен систем
 • Паркинг сензори
 • Паркинг камера
 • Сензор за притисок
Комфор
 • Електрични ретровизори
 • Ксенон светла
 • Старт/Стоп функција
 • Навигација
 • Греење на ретровизори
 • Кожен волан
 • Греење на волан
 • Греење на седишта
 • Централно далечинско
 • Борд компјутер
 • Темпомат
 • Спортски седишта
Прозорци
 • Предни електрични
 • Задни електрични
 • Предни затемнети
 • Задни затемнети
 • Блиндирани
Дополнителна опрема
 • Алуминиумски бандажи
 • Панорамски кров
 • Кровен куфер
 • Кука за влечење
 • Спортски спојлери
 • Чип тјунинг
 • Зачувај како PDF Зачувај како PDF
 • Пријави злоупотреба Откажи ја пријавата
  • Моментален рејтинг: 0
  • Вкупно гласови: 0
 • Вкупно прегледи: 162

Огласи за споредба

  Немате огласи за споредба.
  Одберете вид на злоупотреба или кликнете на "Друго" за да испратите сопствен коментар
  Се вчитува...
  Дали сте сигурни дека сакате да ја откажете Вашата пријава?
  Најави се
  Корисничко име
  Лозинка
  Ја заборавивте лозинката? Remind