VW PASSAT 5 2.0TDI 136KS 2004GODINA REGISTRIRAN

3.500 €
Општи информации
Наслов
VW PASSAT 5 2.0TDI 136KS 2004GODINA REGISTRIRAN
Број на оглас
663106
Општина
Крива Паланка
Регистрација
Македонска
Можна замена
Не
Телефон за контакт
Објавено
14.02.2019
Дополнителни информации
Опис:
VW PASSAT 5 2.0TDI 136KS 100KW 2004 GODINA

OD OPREMA POSEDUVA:
ABS
SERVO VOLAN SO PODESUVANJE
ESP PROLIZGUVANJE
6 BRZINI
PARKING SENZOR
FABRICKO ZATEMNETI STAKLA
EURO KUKA SO ATEST
PODESUVANJE NA SEDISTA
BOARD KOMPUTER
FABRICKO RADIO NA CD
KLIMATRONIK
ELEKTRICNO PODESUVANJE NA RETROVIZORI
GREAČI NA RETROVIZORI
GREAČI NA SEDIŠTA
15KI NOVI GUMI ZIMSKI SITE 4

PASSATOT E REGISTRIRAN DO 6 MESEC 2019 GODINA

ZELEN KARTON I VINETKA GODIŠNA ZA BG

SERVISIRAN PRED 5000KM
REBRAST
ZATEGACI
VODNA PUMPA
ULJE
FILTER ZA ULJE VAZDUH NAFTA KABINA
Технички податоци
Марка
Volkswagen
Модел
Passat
Произведено
2004
Километража
250.000 km
Гориво
Дизел
Силина
100 KW
Зафатнина
3 cm3
Менувач
Рачен
Погон на тркала
Преден (FWD)
Боја
Сива
Број на врати
4/5
Каросерија
Караван
Опрема
Аудио
 • CD/MP3 Player
 • DVD Player
 • Појачало
 • Вуфер
Безбедност
 • ABS
 • ESP
 • Воздушни - предни
 • Воздушни - задни
 • Воздушни - странични
 • Алармен систем
 • Паркинг сензори
 • Паркинг камера
 • Сензор за притисок
Комфор
 • Електрични ретровизори
 • Ксенон светла
 • Старт/Стоп функција
 • Навигација
 • Греење на ретровизори
 • Кожен волан
 • Греење на волан
 • Греење на седишта
 • Централно далечинско
 • Борд компјутер
 • Темпомат
 • Спортски седишта
Прозорци
 • Предни електрични
 • Задни електрични
 • Предни затемнети
 • Задни затемнети
 • Блиндирани
Дополнителна опрема
 • Алуминиумски бандажи
 • Панорамски кров
 • Кровен куфер
 • Кука за влечење
 • Спортски спојлери
 • Чип тјунинг
 • Зачувај како PDF Зачувај како PDF
 • Пријави злоупотреба Откажи ја пријавата
  • Моментален рејтинг: 0
  • Вкупно гласови: 0
 • Вкупно прегледи: 139

Огласи за споредба

  Немате огласи за споредба.
  Одберете вид на злоупотреба или кликнете на "Друго" за да испратите сопствен коментар
  Се вчитува...
  Дали сте сигурни дека сакате да ја откажете Вашата пријава?
  Најави се
  Корисничко име
  Лозинка
  Ја заборавивте лозинката? Remind