VW Polo 1.4 TDI 2003 god

3.100 €
Општи информации
Наслов
VW Polo 1.4 TDI 2003 god
Број на оглас
146022
Општина
Штип
Регистрација
Македонска
Можна замена
Да
Телефон за контакт
Објавено
02.03.2019
Дополнителни информации
Опис:
PRODAVAM VW POLO 1.4 TDI 2003TA GOD UVEZENO OD ITALIJA PRED 3 GODINI.. VOZILOTO E VO ODLICNA SOSTOJBA.. NAPRAVEN E GOLEM SERVIS PRED 13000KM I MAL SERVIS PRED 6000KM.. IMA ALU BANDAZI MAK ITALY SO ODLICNI LETNI GUMI VOZENI EDNA SEZONA PLUS CELICNI BANDAZI SO ZIMNI GUMI PERFEKTNI.. NEMA DODATNI VLOZUVANJA.. ZA POVISE INFO ZVONETE NA MOB.. CENATA E SO DVATA PARA BANDAZI FIKSNA..
Технички податоци
Марка
Volkswagen
Модел
Polo
Произведено
2003
Километража
151.700 km
Гориво
Дизел
Силина
55 KW
Зафатнина
1.398 cm3
Менувач
Рачен
Погон на тркала
Преден (FWD)
Боја
Темносина (Тегет)
Број на врати
4/5
Каросерија
Хечбек
Опрема
Аудио
 • CD/MP3 Player
 • DVD Player
 • Појачало
 • Вуфер
Безбедност
 • ABS
 • ESP
 • Воздушни - предни
 • Воздушни - задни
 • Воздушни - странични
 • Алармен систем
 • Паркинг сензори
 • Паркинг камера
 • Сензор за притисок
Комфор
 • Електрични ретровизори
 • Ксенон светла
 • Старт/Стоп функција
 • Навигација
 • Греење на ретровизори
 • Кожен волан
 • Греење на волан
 • Греење на седишта
 • Централно далечинско
 • Борд компјутер
 • Темпомат
 • Спортски седишта
Прозорци
 • Предни електрични
 • Задни електрични
 • Предни затемнети
 • Задни затемнети
 • Блиндирани
Дополнителна опрема
 • Алуминиумски бандажи
 • Панорамски кров
 • Кровен куфер
 • Кука за влечење
 • Спортски спојлери
 • Чип тјунинг
 • Зачувај како PDF Зачувај како PDF
 • Пријави злоупотреба Откажи ја пријавата
  • Моментален рејтинг: 0
  • Вкупно гласови: 0
 • Вкупно прегледи: 135

Огласи за споредба

  Немате огласи за споредба.
  Одберете вид на злоупотреба или кликнете на "Друго" за да испратите сопствен коментар
  Се вчитува...
  Дали сте сигурни дека сакате да ја откажете Вашата пријава?
  Најави се
  Корисничко име
  Лозинка
  Ја заборавивте лозинката? Remind