VW TOURAN 1.6 TDI

11.600 €
Општи информации
Наслов
VW TOURAN 1.6 TDI
Број на оглас
426018
Општина
Скопје
Регистрација
Македонска
Телефон за контакт
Објавено
01.03.2019
Дополнителни информации
Опис:
voziloto e vo odlicna sostojba so realni kilometri
Технички податоци
Марка
Volkswagen
Модел
Touran
Произведено
2015
Километража
170.000 km
Гориво
Дизел
Силина
105 KS
Зафатнина
1.600 cm3
Менувач
Рачен
Погон на тркала
Преден (FWD)
Боја
Црна
Број на врати
4/5
Каросерија
Моноволумен
 • Зачувај како PDF Зачувај како PDF
 • Пријави злоупотреба Откажи ја пријавата
  • Моментален рејтинг: 0
  • Вкупно гласови: 0
 • Вкупно прегледи: 158

Огласи за споредба

  Немате огласи за споредба.
  Одберете вид на злоупотреба или кликнете на "Друго" за да испратите сопствен коментар
  Се вчитува...
  Дали сте сигурни дека сакате да ја откажете Вашата пријава?
  Најави се
  Корисничко име
  Лозинка
  Ја заборавивте лозинката? Remind