VW Vento 1.9TDI 1996 godina

1.499 €
Општи информации
Наслов
VW Vento 1.9TDI 1996 godina
Број на оглас
164430
Општина
Прилеп
Регистрација
Македонска
Можна замена
Не
Телефон за контакт
Објавено
29.09.2019
Дополнителни информации
Опис:
Se prodava vento vo mnogu dobra sostojba
Технички податоци
Марка
Volkswagen
Модел
Vento
Произведено
1996
Километража
300.000 km
Гориво
Дизел
Силина
90 KS
Зафатнина
1.900 cm3
Менувач
Рачен
Погон на тркала
Преден (FWD)
Боја
Сива
Број на врати
4/5
Каросерија
Седан
 • Зачувај како PDF Зачувај како PDF
 • Пријави злоупотреба Откажи ја пријавата
  • Моментален рејтинг: 0
  • Вкупно гласови: 0
 • Вкупно прегледи: 163

Огласи за споредба

  Немате огласи за споредба.
  Одберете вид на злоупотреба или кликнете на "Друго" за да испратите сопствен коментар
  Се вчитува...
  Дали сте сигурни дека сакате да ја откажете Вашата пријава?
  Најави се
  Корисничко име
  Лозинка
  Ја заборавивте лозинката? Remind