WV PASSAT 1.9 TDI

2.500 €
Општи информации
Наслов
WV PASSAT 1.9 TDI
Број на оглас
135742
Општина
Прилеп
Регистрација
Македонска
Можна замена
Да
Телефон за контакт
Објавено
24.02.2019
Дополнителни информации
Опис:
Kolata e vo top sostojba.
- servo volan
- greaci na retrovizor
- klimatronik
- abs
- sistem za prolizguvanje
- air bag x4
- centralno zaklucuvanje
- 3 kluca
- elektronski prozori na site 4 stakla
- radio cd
- bandasi 15 so solidni gumi 2x continental i 2x nokian M S
- napraven golem servis pred 3.000 km.
smeneto maslo, site filtri , pk kaisi , rebrasti kais, vodna pumpa i site zategaci , plocki novi na diskovi, centrirana prednica , 2 zadni amortizeri monroe, izvrsena e dekarbonizacija na motor vo Bitola. Moze da se provieri na majstor vo sekoe vreme .
CENATA E ZA KESH , ZA ZAMENA DRUGA CENA
MOZNA E ZAMENA ZA VOZILO BENZIN , BENZIN-PLIN SO VASA DOPLATA
Registrirana do 08.02.2020
Технички податоци
Марка
Volkswagen
Модел
Passat
Произведено
1999
Километража
260.000 km
Гориво
Дизел
Силина
85 KW
Зафатнина
1.900 cm3
Менувач
Рачен
Погон на тркала
Преден (FWD)
Боја
Црвена
Број на врати
4/5
Каросерија
Караван
Опрема
Аудио
 • CD/MP3 Player
 • DVD Player
 • Појачало
 • Вуфер
Безбедност
 • ABS
 • ESP
 • Воздушни - предни
 • Воздушни - задни
 • Воздушни - странични
 • Алармен систем
 • Паркинг сензори
 • Паркинг камера
 • Сензор за притисок
Комфор
 • Електрични ретровизори
 • Ксенон светла
 • Старт/Стоп функција
 • Навигација
 • Греење на ретровизори
 • Кожен волан
 • Греење на волан
 • Греење на седишта
 • Централно далечинско
 • Борд компјутер
 • Темпомат
 • Спортски седишта
Прозорци
 • Предни електрични
 • Задни електрични
 • Предни затемнети
 • Задни затемнети
 • Блиндирани
Дополнителна опрема
 • Алуминиумски бандажи
 • Панорамски кров
 • Кровен куфер
 • Кука за влечење
 • Спортски спојлери
 • Чип тјунинг
 • Зачувај како PDF Зачувај како PDF
 • Пријави злоупотреба Откажи ја пријавата
  • Моментален рејтинг: 0
  • Вкупно гласови: 0
 • Вкупно прегледи: 202

Огласи за споредба

  Немате огласи за споредба.
  Одберете вид на злоупотреба или кликнете на "Друго" за да испратите сопствен коментар
  Се вчитува...
  Дали сте сигурни дека сакате да ја откажете Вашата пријава?
  Најави се
  Корисничко име
  Лозинка
  Ја заборавивте лозинката? Remind