Yugo 45

500 €
Општи информации
Наслов
Yugo 45
Број на оглас
689798
Општина
Скопје
Регистрација
Македонска
Можна замена
Не
Телефон за контакт
Објавено
14.06.2019
Дополнителни информации
Опис:
Prodavam Jugo 45 vo super sostojba, so nov akumulator i registracija do Avgust 2019.
Технички податоци
Марка
Yugo
Модел
45
Произведено
1987
Километража
100.000 km
Гориво
Бензин
Силина
45 KS
Зафатнина
1.100 cm3
Менувач
Рачен
Погон на тркала
Преден (FWD)
Боја
Бела
Број на врати
2/3
Каросерија
Мало градско возило
 • Зачувај како PDF Зачувај како PDF
 • Пријави злоупотреба Откажи ја пријавата
  • Моментален рејтинг: 0
  • Вкупно гласови: 0
 • Вкупно прегледи: 263

Огласи за споредба

  Немате огласи за споредба.
  Одберете вид на злоупотреба или кликнете на "Друго" за да испратите сопствен коментар
  Се вчитува...
  Дали сте сигурни дека сакате да ја откажете Вашата пријава?
  Најави се
  Корисничко име
  Лозинка
  Ја заборавивте лозинката? Remind