Yugo Florida 1.3 EFI

550 €
Општи информации
Наслов
Yugo Florida 1.3 EFI
Број на оглас
538536
Општина
Скопје
-
Бутел
Регистрација
Македонска
Можна замена
Не
Телефон за контакт
Објавено
04.03.2019
Дополнителни информации
Опис:
Se prodava jugo Florida 2003 1,3 efi reg do 8,19
Технички податоци
Марка
Yugo
Модел
Florida
Произведено
2003
Километража
57.854 km
Гориво
Бензин
Силина
45 KW
Зафатнина
1.300 cm3
Погон на тркала
Преден (FWD)
Боја
Бела
Број на врати
4/5
Каросерија
Седан
 • Зачувај како PDF Зачувај како PDF
 • Пријави злоупотреба Откажи ја пријавата
  • Моментален рејтинг: 0
  • Вкупно гласови: 0
 • Вкупно прегледи: 174

Огласи за споредба

  Немате огласи за споредба.
  Одберете вид на злоупотреба или кликнете на "Друго" за да испратите сопствен коментар
  Се вчитува...
  Дали сте сигурни дека сакате да ја откажете Вашата пријава?
  Најави се
  Корисничко име
  Лозинка
  Ја заборавивте лозинката? Remind