Yugo Koral 55

400 €
Општи информации
Наслов
Yugo Koral 55
Број на оглас
103042
Општина
Скопје
-
Гази Баба
Регистрација
Македонска
Можна замена
Не
Телефон за контакт
Објавено
27.02.2019
Дополнителни информации
Опис:
Registrirano so A-test plin
Технички податоци
Марка
Yugo
Модел
55
Произведено
1990
Гориво
Бензин/Плин
Силина
44 KW
Зафатнина
1.116 cm3
Менувач
Рачен
Погон на тркала
Преден (FWD)
Боја
Црвена
Број на врати
2/3
Каросерија
Мало градско возило
 • Зачувај како PDF Зачувај како PDF
 • Пријави злоупотреба Откажи ја пријавата
  • Моментален рејтинг: 0
  • Вкупно гласови: 0
 • Вкупно прегледи: 231

Огласи за споредба

  Немате огласи за споредба.
  Одберете вид на злоупотреба или кликнете на "Друго" за да испратите сопствен коментар
  Се вчитува...
  Дали сте сигурни дека сакате да ја откажете Вашата пријава?
  Најави се
  Корисничко име
  Лозинка
  Ја заборавивте лозинката? Remind