YUGO - PLIN

399 €
Општи информации
Наслов
YUGO - PLIN
Број на оглас
204988
Општина
Охрид
Регистрација
Македонска
Можна замена
Да
Телефон за контакт
Објавено
10.02.2019
Дополнителни информации
Опис:
....Vo vozna sostojba
....Garazirano
....Registrirano do Septemvri 2019 godina
.....A test plin vo soobrakajna

....... MOZE ZAMENA ZA VOZILO SO 4 VRATI SO NASA DOPLATA.......

075 352 047
075 432 233
Технички податоци
Марка
Yugo
Модел
45
Произведено
1991
Километража
170.000 km
Гориво
Бензин/Плин
Силина
33 KW
Менувач
Рачен
Погон на тркала
Преден (FWD)
Боја
Црвена
Број на врати
2/3
 • Зачувај како PDF Зачувај како PDF
 • Пријави злоупотреба Откажи ја пријавата
  • Моментален рејтинг: 0
  • Вкупно гласови: 0
 • Вкупно прегледи: 181

Огласи за споредба

  Немате огласи за споредба.
  Одберете вид на злоупотреба или кликнете на "Друго" за да испратите сопствен коментар
  Се вчитува...
  Дали сте сигурни дека сакате да ја откажете Вашата пријава?
  Најави се
  Корисничко име
  Лозинка
  Ја заборавивте лозинката? Remind