Последно додадени огласи по категорија

Вчера
Ford Focus 1.6 ghia 1999 godina
 • Ford Focus 1.6 ghia 1999 godina
 • Марка
  Ford
  Модел
  Focus
  Произведено
  1999
  Километража
  180.000 km
  Гориво
  Бензин
  Регистрација
  Македонска
  Можна замена
  Не
  Општина
  Скопје
 • 1.449 €
Mercedes Benz C270 170ks 2003 godina
 • Mercedes Benz C270 170ks 2003 godina
 • Марка
  Mercedes-Benz
  Модел
  C-Class
  Произведено
  2003
  Километража
  267.000 km
  Гориво
  Дизел
  Регистрација
  Македонска
  Општина
  Скопје
 • 4.500 €
Пред 2 дена
Mercedes E290 95kw 1996 godina
 • Mercedes E290 95kw 1996 godina
 • Марка
  Mercedes-Benz
  Модел
  E-Class
  Произведено
  1996
  Километража
  307.196 km
  Гориво
  Дизел
  Регистрација
  Македонска
  Можна замена
  Не
  Општина
  Скопје
 • 2.500 €
Mercedes 190d 1989 god.
 • Mercedes 190d 1989 god.
 • Марка
  Mercedes-Benz
  Модел
  190D
  Произведено
  1989
  Километража
  455.000 km
  Гориво
  Дизел
  Регистрација
  Македонска
  Можна замена
  Не
  Општина
  Прилеп
 • 1.400 €
Daewoo Matiz 2006 god. prv sopstvenik
 • Daewoo Matiz 2006 god. prv sopstvenik
 • Марка
  Daewoo
  Модел
  Matiz
  Произведено
  2006
  Километража
  50.000 km
  Гориво
  Бензин
  Регистрација
  Македонска
  Можна замена
  Не
  Општина
  Прилеп
 • 2.500 €
Mercedes ML270cdi 2000 godina
 • Mercedes ML270cdi 2000 godina
 • Марка
  Mercedes-Benz
  Модел
  ML-Class
  Произведено
  2000
  Километража
  244.000 km
  Гориво
  Дизел
  Регистрација
  Македонска
  Можна замена
  Не
  Општина
  Прилеп
 • 4.300 €
Mercedes Benz Coupe C class 250CDI BI TURBO 2012g.
 • Mercedes Benz Coupe C class 250CDI BI TURBO 2012g.
 • Марка
  Mercedes-Benz
  Модел
  C-Class
  Произведено
  2012
  Километража
  205.000 km
  Гориво
  Дизел
  Регистрација
  Македонска
  Можна замена
  Да
  Општина
  Велес
 • 16.000 €
VW Polo 1.2 Benzin 2010 Dekemvri
 • VW Polo 1.2 Benzin 2010 Dekemvri
 • Марка
  Volkswagen
  Модел
  Polo
  Произведено
  2010
  Километража
  130.706 km
  Гориво
  Бензин
  Регистрација
  Македонска
  Можна замена
  Не
  Општина
  Штип
 • 5.300 €
Peugeot 407 2.0 hdi 140ks 2004 god.
 • Peugeot 407 2.0 hdi 140ks 2004 god.
 • Марка
  Peugeot
  Модел
  407
  Произведено
  2004
  Километража
  250.000 km
  Гориво
  Дизел
  Регистрација
  Македонска
  Можна замена
  Не
  Општина
  Скопје
 • 3.800 €
Пред 3 дена
Mercedes w210 E220 cdi 2000 godina
 • Mercedes w210 E220 cdi 2000 godina
 • Марка
  Mercedes-Benz
  Модел
  E-Class
  Произведено
  2000
  Километража
  300.000 km
  Гориво
  Дизел
  Регистрација
  Македонска
  Можна замена
  Да
  Општина
  Гевгелија
 • 3.200 €
 • Страна од 139
Се вчитува...
Се вчитува...
Се вчитува...
Се вчитува...
Се вчитува...
Се вчитува...
Се вчитува...
Се вчитува...
Се вчитува...
Се вчитува...
Се вчитува...

Огласи за споредба

  Немате огласи за споредба.
  Најави се
  Корисничко име
  Лозинка
  Ја заборавивте лозинката? Remind