Poluprikolka Krone

7.500 €
Општи информации
Наслов
Poluprikolka Krone
Број на оглас
208443
Општина
Скопје
Телефон за контакт
Објавено
14.03.2019
Дополнителни информации
Опис:
Се продава полуприколка Кроне, 2006 година.
BPW осовина,
комплет сервисиран систем за кочење
6 нови јастука,
палетоносач
2 држачи за резервни гуми
2 пластични сандачиња

Приколката има поминато 1,000,000 километри.

Приколката се наоѓа во нашата гаража во Landskrona, 26151, Sweden.


Информации од 08:00 до 17:00 часот
МК мобилен и Viber
075660055

После 17:00 часот и викенд
БГ мобилен и Viber Златко
+359893225971
Технички податоци
Вид на приколка
Полуприколка
Марка
KRONE
Модел
KRONE
Произведено
2006
 • Зачувај како PDF Зачувај како PDF
 • Пријави злоупотреба Откажи ја пријавата
  • Моментален рејтинг: 0
  • Вкупно гласови: 0
 • Вкупно прегледи: 133

Огласи за споредба

  Немате огласи за споредба.
  Одберете вид на злоупотреба или кликнете на "Друго" за да испратите сопствен коментар
  Се вчитува...
  Дали сте сигурни дека сакате да ја откажете Вашата пријава?
  Најави се
  Корисничко име
  Лозинка
  Ја заборавивте лозинката? Remind