Prikolka Kiper Kogel 33 m3

12.999 €
Општи информации
Наслов
Prikolka Kiper Kogel 33 m3
Број на оглас
131891
Регистрација
Македонска
Општина
Карбинци
Телефон за контакт
Објавено
14.03.2019
Дополнителни информации
Опис:
Se prodava Poluprikolka Kogel 2005 god. 30m3 so nadgradba 33m3, so gumi 90%, nov modulator, novi dobusi i gurtni 90%, registrirana so zelen karton i so dupli patos. Tezina 6400 kg. Dokolku se izvadi dupliot patos tezi 5700 kg
Технички податоци
Вид на приколка
Полуприколка
Марка
KIPER
Произведено
2005
Носивост
6400 kg
 • Зачувај како PDF Зачувај како PDF
 • Пријави злоупотреба Откажи ја пријавата
  • Моментален рејтинг: 0
  • Вкупно гласови: 0
 • Вкупно прегледи: 145

Огласи за споредба

  Немате огласи за споредба.
  Одберете вид на злоупотреба или кликнете на "Друго" за да испратите сопствен коментар
  Се вчитува...
  Дали сте сигурни дека сакате да ја откажете Вашата пријава?
  Најави се
  Корисничко име
  Лозинка
  Ја заборавивте лозинката? Remind