SCHMITZ ladilnik AKCIA !!!!!!

17.300 €
Општи информации
Наслов
SCHMITZ ladilnik AKCIA !!!!!!
Број на оглас
825616
Регистрација
Македонска
Општина
Скопје
-
Карпош
Можна замена
Не
Телефон за контакт
Објавено
02.05.2019
Дополнителни информации
Опис:
Vo odlicna sostojba,predna osovina se kreva, motor CARRIER 1300 so 5900 saati,termostampac,
bes nikakvi dopolnitelni vlozuvanja ,zamena ne pravime,proizvodstvo 2007 godina,prva registracija 2008 godina
Технички податоци
Вид на приколка
Полуприколка
Марка
SCHMITZ
Модел
SCHMITZ
Произведено
2007
Носивост
24 t
 • Зачувај како PDF Зачувај како PDF
 • Пријави злоупотреба Откажи ја пријавата
  • Моментален рејтинг: 0
  • Вкупно гласови: 0
 • Вкупно прегледи: 76

Огласи за споредба

  Немате огласи за споредба.
  Одберете вид на злоупотреба или кликнете на "Друго" за да испратите сопствен коментар
  Се вчитува...
  Дали сте сигурни дека сакате да ја откажете Вашата пријава?
  Најави се
  Корисничко име
  Лозинка
  Ја заборавивте лозинката? Remind