Slep Prikolka 5 Metra dolga bez carina

1.900 €
Општи информации
Наслов
Slep Prikolka 5 Metra dolga bez carina
Број на оглас
427792
Регистрација
Странска
Општина
Тетово
Телефон за контакт
Објавено
27.01.2019
Дополнителни информации
Опис:
Info 071703285
Nosivozot 1800 kg
5 Metra dolga
Celosno 2500 kg
97 godina
Mnogu stabilna
Bez carina
Технички податоци
Вид на приколка
Приколка
Марка
Друга марка
Модел
Друг модел
Произведено
1997
Носивост
1.8 t
 • Зачувај како PDF Зачувај како PDF
 • Пријави злоупотреба Откажи ја пријавата
  • Моментален рејтинг: 0
  • Вкупно гласови: 0
 • Вкупно прегледи: 323

Огласи за споредба

  Немате огласи за споредба.
  Одберете вид на злоупотреба или кликнете на "Друго" за да испратите сопствен коментар
  Се вчитува...
  Дали сте сигурни дека сакате да ја откажете Вашата пријава?
  Најави се
  Корисничко име
  Лозинка
  Ја заборавивте лозинката? Remind