Работни моторни возила

Bager Zepelin 214
 • Bager Zepelin 214
 • Вид на работно
  Багер
  Марка
  Друга марка
  Модел
  Друг модел
  Произведено
  1983
  Гориво
  Дизел
  Општина
  Неготино
 • 8.500 €
Bager Caterpilar
 • Bager Caterpilar
 • Вид на работно
  Багер
  Марка
  CATERPILLAR
  Модел
  C-SERIES
  Произведено
  2000
  Гориво
  Дизел
  Општина
  Теарце
 • 5.500 €

Огласи за споредба

  Немате огласи за споредба.
  Најави се
  Корисничко име
  Лозинка
  Ја заборавивте лозинката? Remind