Bager Caterpilar

5.500 €
Општи информации
Наслов
Bager Caterpilar
Број на оглас
143499
Регистрација
Македонска
Општина
Теарце
Телефон за контакт
Објавено
15.01.2019
Дополнителни информации
Опис:
Shitet caterpilar 206 bft në gjendje të rregullt për punë mund të provohet
Se prodava caterpilar vo dobra sostojba na rabota vredi dase proba

072/535-152
Технички податоци
Вид на работно
Багер
Марка
CATERPILLAR
Модел
C-SERIES
Произведено
2000
Гориво
Дизел
Силина
50 KW
Зафатнина
10.000 cm3
Боја
Портокалова
 • Зачувај како PDF Зачувај како PDF
 • Пријави злоупотреба Откажи ја пријавата
  • Моментален рејтинг: 0
  • Вкупно гласови: 0
 • Вкупно прегледи: 269

Огласи за споредба

  Немате огласи за споредба.
  Одберете вид на злоупотреба или кликнете на "Друго" за да испратите сопствен коментар
  Се вчитува...
  Дали сте сигурни дека сакате да ја откажете Вашата пријава?
  Најави се
  Корисничко име
  Лозинка
  Ја заборавивте лозинката? Remind