Bager Zepelin 214

8.500 €
Општи информации
Наслов
Bager Zepelin 214
Број на оглас
174663
Општина
Неготино
Можна замена
Да
Телефон за контакт
Објавено
20.02.2019
Дополнителни информации
Опис:
Bagerot e vo perfektna rabotna sostojba moze da se vide vo sekoe vreme javuvanje odnapred pribidejki moznoe da sum na teren so bagerot 076778778 Dime
Технички податоци
Вид на работно
Багер
Марка
Друга марка
Модел
Друг модел
Произведено
1983
Гориво
Дизел
Силина
70 KW
 • Зачувај како PDF Зачувај како PDF
 • Пријави злоупотреба Откажи ја пријавата
  • Моментален рејтинг: 0
  • Вкупно гласови: 0
 • Вкупно прегледи: 143

Огласи за споредба

  Немате огласи за споредба.
  Одберете вид на злоупотреба или кликнете на "Друго" за да испратите сопствен коментар
  Се вчитува...
  Дали сте сигурни дека сакате да ја откажете Вашата пријава?
  Најави се
  Корисничко име
  Лозинка
  Ја заборавивте лозинката? Remind