Motorna Sanka Polaris Dragon RMK 700 ccm 2-Takt

5.900 €
Општи информации
Наслов
Motorna Sanka Polaris Dragon RMK 700 ccm 2-Takt
Број на оглас
209750
Регистрација
Странска
Општина
Тетово
Телефон за контакт
Објавено
16.01.2019
Дополнителни информации
Опис:
Polaris Dragon RMK
700 ccm 2-Takt
143 KS
2008 god

Uvezena od Svajcarija

070/389-779
Технички податоци
Вид на специјално
Моторна санка
Марка
Друга марка
Модел
Друг модел
Произведено
2008
Силина
143 KS
Зафатнина
700 cm3
 • Зачувај како PDF Зачувај како PDF
 • Пријави злоупотреба Откажи ја пријавата
  • Моментален рејтинг: 0
  • Вкупно гласови: 0
 • Вкупно прегледи: 314

Огласи за споредба

  Немате огласи за споредба.
  Одберете вид на злоупотреба или кликнете на "Друго" за да испратите сопствен коментар
  Се вчитува...
  Дали сте сигурни дека сакате да ја откажете Вашата пријава?
  Најави се
  Корисничко име
  Лозинка
  Ја заборавивте лозинката? Remind