Товарни возила

VOLVO FH400 Kamion tegnac, EURO 5, 2006 god.
Ford Transit 2.4 TDCi Doka 2007 god.
 • Ford Transit 2.4 TDCi Doka 2007 god.
 • Вид на товарно
  Камион
  Марка
  FORD
  Модел
  TRANSIT
  Произведено
  2007
  Километража
  230.000 km
  Зафатнина
  2.400 cm3
  Општина
  Кавадарци
 • 7.000 €
Volkswagen Crafter 2.5 TDi Maxi 2007 god.
 • Volkswagen Crafter 2.5 TDi Maxi 2007 god.
 • Вид на товарно
  Доставно возило
  Марка
  VOLKSWAGEN
  Модел
  CRAFTER
  Произведено
  2007
  Носивост
  1.5 t
  Километража
  230.000 km
  Зафатнина
  2.500 cm3
  Општина
  Кавадарци
 • 8.500 €
Mercedes Sprinter 313 2.2 CDI 2013 god.
 • Mercedes Sprinter 313 2.2 CDI 2013 god.
 • Вид на товарно
  Доставно возило
  Марка
  MERCEDES-BENZ
  Модел
  SPRINTER
  Произведено
  2013
  Носивост
  1.5 t
  Километража
  210.000 km
  Силина
  95 KW
  Зафатнина
  2.200 cm3
  Општина
  Штип
 • 13.000 €
Ford Courier 1996 godina
 • Ford Courier 1996 godina
 • Вид на товарно
  Доставно возило
  Марка
  FORD
  Модел
  COURIER
  Произведено
  1996
  Километража
  200.000 km
  Општина
  Скопје
 • 900 €
Peugeot Boxer 2.5 TD 2000 godina
 • Peugeot Boxer 2.5 TD 2000 godina
 • Вид на товарно
  Доставно возило
  Марка
  PEUGEOT
  Модел
  BOXER
  Произведено
  2000
  Носивост
  1600 kg
  Километража
  103.000 km
  Зафатнина
  2.500 cm3
  Општина
  Ново Село
 • 3.500 €
Opel Vivaro 2.0 CDTI 2011 godina
 • Opel Vivaro 2.0 CDTI 2011 godina
 • Вид на товарно
  Друго товарно возило
  Марка
  OPEL
  Модел
  VIVARO
  Произведено
  2011
  Километража
  170.000 km
  Силина
  66 KW
  Зафатнина
  1.995 cm3
  Општина
  Скопје
 • 7.000 €
Mercedes Sprinter 313 cdi 2004 god.
 • Mercedes Sprinter 313 cdi 2004 god.
 • Вид на товарно
  Доставно возило
  Марка
  MERCEDES-BENZ
  Модел
  311
  Произведено
  2004
  Носивост
  12550 kg
  Километража
  144.000 km
  Општина
  Скопје
 • 5.100 €
VW LT 35 2002 godina
 • VW LT 35 2002 godina
 • Вид на товарно
  Доставно возило
  Марка
  VOLKSWAGEN
  Модел
  LT
  Произведено
  2002
  Носивост
  1600 kg
  Километража
  220.000 km
  Зафатнина
  2.500 cm3
  Општина
  Струмица
 • 5.500 €
Citroen Jumpy 1.6 HDI 2010 vnos CH
 • Citroen Jumpy 1.6 HDI 2010 vnos CH
 • Вид на товарно
  Доставно возило
  Марка
  CITROEN
  Модел
  JUMPY
  Произведено
  2010
  Носивост
  913 kg
  Километража
  250.000 km
  Силина
  66 KW
  Зафатнина
  1.600 cm3
  Општина
  Струмица
 • 5.500 €
 • Страна од 4

Огласи за споредба

  Немате огласи за споредба.
  Најави се
  Корисничко име
  Лозинка
  Ја заборавивте лозинката? Remind