Fiat Doblo 1.3 multijet diesel 2005 god.

2.500 €
Општи информации
Наслов
Fiat Doblo 1.3 multijet diesel 2005 god.
Број на оглас
212123
Регистрација
Македонска
Општина
Скопје
-
Аеродром
Можна замена
Да
Телефон за контакт
Објавено
02.12.2019
Дополнителни информации
Опис:
#Fiat Doblo 1.3 multijet (diesel)
2005 год. Поминати 260 000 км.Редовно сервисирано ,користено за свои потреби. Не е од увоз. Сет гуми летни / зимски
Цена: 2500 € (Со ДДВ).
КОНТАКТ 078230411
Технички податоци
Вид на товарно
Доставно возило
Марка
FIAT
Модел
DOBLO CARGO
Произведено
2005
Носивост
600 kg
Километража
260.000 km
Гориво
Дизел
Зафатнина
1.300 cm3
Менувач
Рачен
Боја
Бела
 • Зачувај како PDF Зачувај како PDF
 • Пријави злоупотреба Откажи ја пријавата
  • Моментален рејтинг: 0
  • Вкупно гласови: 0
 • Вкупно прегледи: 46

Огласи за споредба

  Немате огласи за споредба.
  Одберете вид на злоупотреба или кликнете на "Друго" за да испратите сопствен коментар
  Се вчитува...
  Дали сте сигурни дека сакате да ја откажете Вашата пријава?
  Најави се
  Корисничко име
  Лозинка
  Ја заборавивте лозинката? Remind