Fiat Ducato Maxi 2.3 multijet 2007 godina

5.500 €
Општи информации
Наслов
Fiat Ducato Maxi 2.3 multijet 2007 godina
Број на оглас
285258
Регистрација
Македонска
Општина
Скопје
-
Аеродром
Можна замена
Не
Телефон за контакт
Објавено
02.12.2019
Дополнителни информации
Опис:
Fiat Ducato Maxi 2.3 multijet (2007)
- редовно сервисирано,со поминати 290 000 км.Опрема:Серво,ел.прозори,радио CD
- регистрирано до ЈАНУАРИ / 2020
- термокинг (треба да се сервисира)
- носивост 1360кг./ 5 ЕУ палети
- Се вози со Б категорија.
Цена: 5 500 €
Контакт 078 230 411
Технички податоци
Вид на товарно
Доставно возило
Марка
FIAT
Модел
DUCATO
Произведено
2007
Носивост
1360 kg
Километража
308.000 km
Гориво
Дизел
Зафатнина
2.300 cm3
Менувач
Рачен
Боја
Бела
 • Зачувај како PDF Зачувај како PDF
 • Пријави злоупотреба Откажи ја пријавата
  • Моментален рејтинг: 0
  • Вкупно гласови: 0
 • Вкупно прегледи: 161

Огласи за споредба

  Немате огласи за споредба.
  Одберете вид на злоупотреба или кликнете на "Друго" за да испратите сопствен коментар
  Се вчитува...
  Дали сте сигурни дека сакате да ја откажете Вашата пријава?
  Најави се
  Корисничко име
  Лозинка
  Ја заборавивте лозинката? Remind