Ford Courier 1996 godina

900 €
Општи информации
Наслов
Ford Courier 1996 godina
Број на оглас
261236
Регистрација
Македонска
Општина
Скопје
-
Гази Баба
Можна замена
Не
Телефон за контакт
Објавено
08.09.2019
Дополнителни информации
Опис:
Ford Courier
Технички податоци
Вид на товарно
Доставно возило
Марка
FORD
Модел
COURIER
Произведено
1996
Километража
200.000 km
Гориво
Дизел
Менувач
Рачен
Боја
Бела
 • Зачувај како PDF Зачувај како PDF
 • Пријави злоупотреба Откажи ја пријавата
  • Моментален рејтинг: 0
  • Вкупно гласови: 0
 • Вкупно прегледи: 97

Огласи за споредба

  Немате огласи за споредба.
  Одберете вид на злоупотреба или кликнете на "Друго" за да испратите сопствен коментар
  Се вчитува...
  Дали сте сигурни дека сакате да ја откажете Вашата пријава?
  Најави се
  Корисничко име
  Лозинка
  Ја заборавивте лозинката? Remind