Ford Transit 2.4 TD 2005 god.

4.500 €
Општи информации
Наслов
Ford Transit 2.4 TD 2005 god.
Број на оглас
117548
Регистрација
Македонска
Општина
Скопје
-
Аеродром
Можна замена
Не
Телефон за контакт
Објавено
02.12.2019
Дополнителни информации
Опис:
#Ford Transit 2.4 TD (2005)
редовно сервисирано,со поминати 240 000 км.Опрема:Серво, радио со CD
- регистрирано до Јуни/2020
- носивост 1540 кг./ 4 ЕУ палети
- Се вози со Б категорија.
Цена: 4 500 € (со ДДВ)
Контакт: 078 230 411
Технички податоци
Вид на товарно
Доставно возило
Марка
FORD
Модел
TRANSIT
Произведено
2005
Носивост
1540 kg
Километража
240.000 km
Гориво
Дизел
Зафатнина
2.400 cm3
Менувач
Рачен
Боја
Бела
 • Зачувај како PDF Зачувај како PDF
 • Пријави злоупотреба Откажи ја пријавата
  • Моментален рејтинг: 0
  • Вкупно гласови: 0
 • Вкупно прегледи: 144

Огласи за споредба

  Немате огласи за споредба.
  Одберете вид на злоупотреба или кликнете на "Друго" за да испратите сопствен коментар
  Се вчитува...
  Дали сте сигурни дека сакате да ја откажете Вашата пријава?
  Најави се
  Корисничко име
  Лозинка
  Ја заборавивте лозинката? Remind