Сите

Opel Vivaro 2.0 CDTI 2011 godina
 • Opel Vivaro 2.0 CDTI 2011 godina
 • Вид на товарно
  Друго товарно возило
  Марка
  OPEL
  Модел
  VIVARO
  Произведено
  2011
  Километража
  170.000 km
  Силина
  66 KW
  Зафатнина
  1.995 cm3
  Општина
  Скопје
 • 7.000 €
Mercedes Sprinter 313 cdi 2004 god.
 • Mercedes Sprinter 313 cdi 2004 god.
 • Вид на товарно
  Доставно возило
  Марка
  MERCEDES-BENZ
  Модел
  311
  Произведено
  2004
  Носивост
  12550 kg
  Километража
  144.000 km
  Општина
  Скопје
 • 5.100 €
VW LT 35 2002 godina
 • VW LT 35 2002 godina
 • Вид на товарно
  Доставно возило
  Марка
  VOLKSWAGEN
  Модел
  LT
  Произведено
  2002
  Носивост
  1600 kg
  Километража
  220.000 km
  Зафатнина
  2.500 cm3
  Општина
  Струмица
 • 5.500 €
Citroen Jumpy 1.6 HDI 2010 vnos CH
 • Citroen Jumpy 1.6 HDI 2010 vnos CH
 • Вид на товарно
  Доставно возило
  Марка
  CITROEN
  Модел
  JUMPY
  Произведено
  2010
  Носивост
  913 kg
  Километража
  250.000 km
  Силина
  66 KW
  Зафатнина
  1.600 cm3
  Општина
  Струмица
 • 5.500 €
NISSAN PRIMA STAR 2.0dci-84kw-115ks-(09-2010god)
 • NISSAN PRIMA STAR 2.0dci-84kw-115ks-(09-2010god)
 • Вид на товарно
  Доставно возило
  Марка
  NISSAN
  Модел
  PRIMA STAR
  Произведено
  2010
  Носивост
  975 kg
  Километража
  170.000 km
  Силина
  84 KW
  Зафатнина
  2.000 cm3
  Општина
  Скопје
 • 5.800 €
FIAT DUCATO 2002 GODINA
 • FIAT DUCATO 2002 GODINA
 • Вид на товарно
  Друго товарно возило
  Марка
  FIAT
  Модел
  DUCATO
  Произведено
  2002
  Километража
  390.000 km
  Општина
  Струмица
 • 3.100 €
Peugeot Boxer 2.5 TD 2000
 • Peugeot Boxer 2.5 TD 2000
 • Вид на товарно
  Доставно возило
  Марка
  PEUGEOT
  Модел
  BOXER
  Произведено
  2000
  Носивост
  1.6 t
  Километража
  200.000 km
  Силина
  130 KW
  Зафатнина
  2.500 cm3
  Општина
  Прилеп
 • 2.500 €
Mercedes Sprinter 309 CDI
 • Mercedes Sprinter 309 CDI
 • Вид на товарно
  Камион
  Марка
  MERCEDES-BENZ
  Модел
  SPRINTER
  Произведено
  2010
  Километража
  192.000 km
  Општина
  Скопје
 • 10.500 €
Fiat Scudo 1.6 multjet
 • Fiat Scudo 1.6 multjet
 • Вид на товарно
  Доставно возило
  Марка
  FIAT
  Модел
  SCUDO
  Произведено
  2015
  Километража
  230.000 km
  Зафатнина
  1.600 cm3
  Општина
  Струмица
 • 9.500 €
Citroen Jumpy 1.6 - 2009
 • Citroen Jumpy 1.6 - 2009
 • Вид на товарно
  Доставно возило
  Марка
  CITROEN
  Модел
  JUMPY
  Произведено
  2009
  Носивост
  925 kg
  Километража
  240.000 km
  Зафатнина
  1.600 cm3
  Општина
  Струмица
 • 6.500 €

Огласи за споредба

  Немате огласи за споредба.
  Најави се
  Корисничко име
  Лозинка
  Ја заборавивте лозинката? Remind