MAN TGA 430 EURO 4

6.000 €
Општи информации
Наслов
MAN TGA 430 EURO 4
Број на оглас
141483
Регистрација
Странска
Општина
Скопје
-
Аеродром
Можна замена
Не
Телефон за контакт
Објавено
13.03.2019
Дополнителни информации
Опис:
Man TGA 430
Retarder
Avtomatik
EURO 4
2005 god
kamionot e na BG tablici
Технички податоци
Вид на товарно
Камион
Марка
MAN
Модел
TGA
Произведено
2005
Гориво
Дизел
Силина
430 KS
Менувач
Автоматски
Боја
Бела
 • Зачувај како PDF Зачувај како PDF
 • Пријави злоупотреба Откажи ја пријавата
  • Моментален рејтинг: 0
  • Вкупно гласови: 0
 • Вкупно прегледи: 152

Огласи за споредба

  Немате огласи за споредба.
  Одберете вид на злоупотреба или кликнете на "Друго" за да испратите сопствен коментар
  Се вчитува...
  Дали сте сигурни дека сакате да ја откажете Вашата пријава?
  Најави се
  Корисничко име
  Лозинка
  Ја заборавивте лозинката? Remind